Freelance Olarak Hizmet veriyoruz. Web tasarım, Grafik Tasarım, 3D Modelleme Animasyon ve Flaş Kurgulama'yı Profesyonel olarak Yapıyoruz..


Nasıl ve NE Yapıyoruz

Web Tasarımı ve Yazılımı Yapıyor veya Mevcut Projelerinzi Geliştiriyoruz, İnternet dünyasındaki varlığınızı koruyor ve Sizleri İsteğiniz doğrultusunda ulaşmak istediğiniz kitle tarafından bulunabilir hale getiriyoruz. Bu işi her ne olursa olsun yaparız şeklinde yapmıyoruz, kriterlerimize uyan projeler ile çalışıyoruz, SEO Konusunda iddialıyız, seo çalışma prensibimiz ücrette anlaşıyor ve Vaad ettiğimiz kelimeler ile vaad ettiğimiz sayfa veya sıra numarasına taşıdığımızda anlaşmada sözü geçen seo ücretini talep ediyoruz. Gerçekçi yaklaşıyor ve Olmayacak işlere yaparız ederiz demiyoruz.

Grafik Tasarım, 3Dmax, After Effects İle Muhteşem projeler çıkarıyor reklam ve teaser çalışmaları yapıyoruz.

Web Projelerimiz Genelde İki Şekilde İlerlemekte Bu Tiplerden birincisi: Müşterimizin özel bir tasarım veya Örnek beğendiği bir çalışması olması durumunda karşılıklı Anlaşarak Logo renklerine ve örnek site'nin incelenip site içeriklerine karar vererek örnek çizim oluşturmak ve ardından demo çalışma yapılarak sürecin ilerlediği durumdur.

İkinci Durum: Herhangibi bir fikir veya Örnek çalışmanın Olmadığı durumlarda ücretli template sitelerinden iş dalına ve konumuna uygun template satın alınarak müşterimizin beğenisine sunulur ardından içerik ve diğer içerikler demo şeklinde bir sunum haline getirilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır...

İkinci seçenek Zamansal sorunu olan acil durumdaki projeler içinde uyguladığımız bir seçenektir.

Genel Olarak mesleğin bu dalına bakış biraz daha gariptir, Birçok kişi oturduğunuz yerden para kazanıyorsunuz, Ne yaptınızki gibi ibareler ile web tasarımını ve yazılımını küçümsemektedir. Hazır bir template satın alıp bunu kullanılır hale getirip yayınlamak bile belirli oranda yetenek gerektirir, ve sadece HTML olarak ücretsiz indirilip türkçeleştirerek kullanabileceğiniz seçeneklerde mevcuttur, Bu tip çalışmalara STATİK SİTE Adı verilmektedir. Bu şekildeki web projesinde bile kullanıcının cebinden Hosting ve Domain gibi ücretler çıkacaktır. ancak Konu bukadar basit değildir, site içeriğinin belirli kurallara uygun olarak düzenlenmesi, amaç gerçekten başarılı olmak ise seo için gerekli alt yapının oluşturulması gibi ek bilgi dağarcığı gerektiren konular mevcuttur.

Yaptığımız Web Projeleri ASP.NET, MSSQL ve HTML5 alt Yapısını kullandığımız ve Yetenekli Yazılımsal İçerikleride olan DİNAMİK Web Siteleridir.

php,wordpres,joomla,drupal gibi İçerikleri düzenlemiyor ve bu tip projeler üretmiyoruz

FREELANCE ÇALIŞMAM!

Mevcut Piyasa Ortamında Yarım kalan Projeler, bitmek bilmeyen işler ve sonuçsuz, Yeteneksiz,işe yaramaz işlerden tabikide sıkıldınız ve Güven Duymak bir firma ile çalışmak istiyorsunuz. Peki o halde Sizleri Gerçek zamanlı çalışma alanımıza Davet ediyoruz. Adana İlinde baskı ve Medya çözümleri sunan ve sektörün duayen konumundaki 40 Yıllık tecrübenin eseri olan GirişCopyCenter da Bulunan Ofisimize Bekliyoruz. Fatura alabilir işinizi Burdan takip edebilir yanı sıra dijital baskı ve Medya çözümleriniz için çok daha özel fiyatlar alabilirsiniz..


SERTİFİKALAR